Hakkımızda

Bebbelife, Bursa'nın En Büyük Bebek Mağazası olarak hizmet vermektedir. Anne&Bebek kategorisinde geniş ürün gamı, mağazacılıkta deneyimli yönetim kadrosu ve her geçen gün artan müşteri sayısı ile tüm Bursa ve yakın çevresinde tanınan bir bebek mağazası haline gelmiştir. 

Bursa dışından ve sosyal medyadan gelen yoğun müşteri taleplerinin ardından Bebbelife E-Ticaret sektöründe de müşterilerine hizmet vermeye 2016 yılında başlamıştır. 

Aradan geçen zaman içerisinde Bebbelife, kendi kategorisinde müşteri memnuniyeti konusunda öne çıkan ve  Türkiye'nin her iline ürün teslimatı yapmış, online bebek mağazasına sahip olmuştur. Aynı zamanda ülkemizde popüler olan N11 ve Gittigidiyor gibi mecralarda bulunan mağazalarımız ile de müşteri memnuniyeti anlayışımızı rakamlar ile tescillemiş durumdayız.

Gittigidiyor mağazamız için tıklayınız.

N11 Mağazamız için tıklayınız. 

Sürekli daha iyiyi hedefleyerek yürüdüğümüz bu yolda zengin ürün çeşitliliğimizi uygun fiyatlar ile kapınınıza kadar teslim edebilmek için tüm ekibimiz, her gün gelişmekte ve büyümektedir. 

Başarımızın ardında, müşteri odaklı ve güven merkezli ilişkiler yatıyor. Saygın kurumlardan biri olarak, süreklilik hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır.

 

Bebbelife, En değerli varlığınız için...

whatsapp
whatsapp